OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Motocykly Ural - Přehled modelů


Ural Retro Last Edition

Poslední Ural Retro s klasickými sedly, používanými od roku 1942.

Cena: 362.000 Kč

Původní cena 395.000 Kč
Sleva 33.000 Kč
+ bonus v ceně 7.600 Kč - plexi štít postranního vozíku (nerezový rám, koženková plachetka) - pro pohodlí Vašeho spolucestujícího


Ural cT

Nový Ural cT je nižší, lehčí a rychlejší než náš předchozí model Ural T. Vysvlečený pro další úpravy je připraven pro jiný druh každodenního dobrodružství.

Cena: 369.000 Kč


Ural T-SWD

Ural T-SWD byl stvořen pro nové zákazníky, aby je oslovil svou jednoduchostí a nahotou. Je vyráběn pouze v matně černém provedení, což mu dodává svěží a "jiný" vzhled.

Nikdy jste na sajdkáře nejezdili? Nyní je pravý čas to změnit. Vše, co k tomu potřebujete je helma, řidičák a Ural T-SWD!

Cena: 369.000 Kč


Ural Tourist

Ural Tourist je tradičním cestovním sidecarem pro denní ježdění na nákupy i do práce, ale také na víkendové toulání s rodinou nebo přáteli.

Cena: 399.000 Kč


Ural Tourist SWD

Ural Tourist SWD je vybaven pro dlouhé cesty za dobrodružstvím. Náhradní kolo, nosič zavazadel i uzávěrka kola postranního vozíku jistě nenechají nikoho na pochybách, že tohle je sajdkára pro cesty do neznáma.

Je to motocykl pro cestovatele i celé rodiny, kteří si směr jízdy nevybírají podle vytyčených cest. Překvapí vás svými schopnostmi v náročných podmínkách.

Cena: 412.000 Kč


Ural Ranger

Tam, kde končí silnice, začíná dobrodružství.

Ural Ranger je navržen tak, aby vás dokázal vzít na neuvěřitelná místa. Standardně vybaven uzávěrkou kola postranního vozíku, náhradním kolem, hledáčkem, kanystrem a lopatkou vám pomůže se na tato místa dostat. Stačí nasednout a vyrazit.

Cena: 422.000 Kč


Ural Retro

Ural Retro je pro svou nízkou světlost a 18ti palcová kola čistě silničním motocyklem s postranním vozíkem v předválečném stylu s klasickými sedly a stylovým řazením zpětného chodu na nádrži. Ideální pro nedělní výlet na piknik v přírodě, ale také pro rodinné výlety na Nordkapp, Sardínii či do Bretaně.

Cena: 395.000 Kč


Ural Pustynja II - limitovaná edice 2017 - vyprodáno

Nejoblíbenější a nejúspěšnější model z každoročních limitovaných edicí je zpět!

V roce 2007 Ural vyrobil limitovanou edici Pustynja a nyní, po 10ti letech, je Pustyja znovu tady!

Této limitované verze bylo pro EU vyrobeno pouze 30 ks.

Cena: 439.000 KčinPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.