OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ural Pustynja II - VYPRODÁNO

Znovu po 10 letech. Limitovaná edice 2017!Nejoblíbenější a nejúspěšnější model z každoročních limitovaných edicí je zpět!

V roce 2007 Ural vyrobil limitovanou edici Pustynja a nyní, po 10ti letech, je Pustyja znovu tady!Pustynja v ruštině znamená poušť. Pouštní Ural je založen na modelu Ranger, takže samozřejmě s uzávěrkou kola postranního vozíku.

Rám a karoserie sidecaru jsou v pouštní (pískové) barvě a korespondují s černě matně lakovaným motorem, převodovkou a hlavním převodem i doutníkovými tlumiči výfuku. Všechna 4 kola mají ráfky i náboje kol v pískové barvě, s výpletem v černém chromu.

Pustynja II je obuta do speciálních sajdkárových off-road pneumatik Heidenau K-37. Ochranná mřížka předního světlometu je u pouštních vozidel povinná. Spolucestující má v postranním vozíku nové ergonomické sedadlo v pouštním dekoru, stejně jako řidič.

Vpředu na karoserii postranního vozíku jsou namontovány 2 plechové bedny Baraholka. Vzadu je oblíbená plechová lékárna s užitečným obsahem (láhev vodky, plechovka sardinek a žvýkačky). Samozřejmě také plechový kanystr a nosič zavazadel na rezervním kole.

Této limitované verze bylo pro EU vyrobeno pouze 30 ks.

Cena: 439.000 Kč

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.