OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ural Retro LAST EDITION

POSLEDNÍ URAL RETRO S KLASICKÝMI SEDLY, POUŽÍVANÝMI OD ROKU 1942

Ural Retro je pro svou nízkou světlost a 18ti palcová kola čistě silničním motocyklem s postranním vozíkem v předválečném stylu s klasickými sedly a stylovým řazením zpětného chodu na nádrži. Ideální pro nedělní výlet na piknik v přírodě, ale také pro rodinné výlety na Nordkapp, Sardínii či do Bretaně.

Cena: 362.000 Kč

Původní cena: 395.000 Kč (sleva 33.000 Kč)

+ bonus v ceně 7.600 Kč - plexi štít postranního vozíku (nerezový rám, koženková plachetka) - pro pohodlí Vašeho spolucestujícího


Barevné provedení

černá s dvojitými bílými linkami, vše překryto bezbarvým lakem


Řízení

Teleskopická vidlice Marzocchi, nižší celková výška a 18 "kola zaručují snadné řízení i rychlejší průjezd zatáčkami. Jedná se o retro motocykl stvořený pro potěšení z denního ježdění. Je navržen tak, abyste s ním bez námahy zvládli víkendovou jízdu i dlouhou dovolenou na konec světa.

Kotoučové brzdy na všech kolech vám zaručí bezpečné zastavení a pomohou řešit nečekané situace při každodenním ježdění.


Prostor ke sdílení

Díky postrannímu vozíku a jeho kufru máte dostatek místa pro vše potřebné na cesty. Ural T-SWD vám vždy poskytne dostatek místa nejen pro vaše děti, psa, ale také pro kempingové vybavení nebo nákup na poslední chvíli.


Doplňky a příslušenství

V našem e-shopu vám můžeme nabídnout rozsáhlou řadu doplňků a příslušenství, díky kterým si můžete Ural přizpůsobit vašim specifickým potřebám. Rádi vám také pomůžeme s jejich výběrem a montáží.


inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.