OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ural Classic

Ural Classic se po letech vrací na trh jako připomínka klasické sajdkáry s přední teleskopickou vidlicí Marzocchi, 18" koly obutými silničními pneu Haeidenau K-28 a jednosedlem řidiče. Jedná se o motocykl s postranním vozíkem určeným převážně na zpevněné povrchy, pro pohodlné cestování i denní ježdění.


Cena: 451.000 Kč

372.727 Kč (bez DPH 21%)


Standardní barevné provedení

Black
(černá lesklá s dvojitou bílou linkou - ráfky, řídítka a hydr. tlumiče stříbrné)

Poppy
(červeno-bílá lesklá - ráfky, řídítka a hydr. tlumiče stříbrné)

Burgundy
(vínově červená metalíza s dvojitou bílou linkou - ráfky, řídítka a hydr. tlumiče stříbrné)


Napište si o časově limitovanou cenovou nabídku!


Řízení

Teleskopická vidlice Marzocchi, nižší celková výška a 18" kola zaručují snadné řízení i rychlejší průjezd zatáčkami. Jedná se o motocykl stvořený pro potěšení z denního ježdění. Je navržen tak, abyste s ním bez námahy zvládli víkendovou jízdu i dlouhou dovolenou na konec světa.

Kotoučové brzdy na všech kolech vám zaručí bezpečné zastavení a pomohou řešit nečekané situace při každodenním ježdění.


Prostor ke sdílení

Díky postrannímu vozíku a jeho kufru máte dostatek místa pro vše potřebné na cesty. Ural Classic vám vždy poskytne dostatek místa nejen pro vaše děti, psa, ale také pro kempingové vybavení nebo nákup na poslední chvíli.


Doplňky a příslušenství

V našem e-shopu vám můžeme nabídnout rozsáhlou řadu doplňků a příslušenství, díky kterým si můžete Ural přizpůsobit vašim specifickým potřebám. Rádi vám také pomůžeme s jejich výběrem a montáží.