OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Facebook Ural YoutTube Ural

Motocykly Ural - přehled modelů


Ural cT

Nový Ural cT je nižší, lehčí a rychlejší než náš předchozí model Ural T.

Připravený pro další úpravy je předurčen pro jiný druh každodenního dobrodružství.

Cena: 352.000 Kč


Ural T TWD

Ural T TWD byl stvořen pro nové zákazníky, aby je oslovil svou jednoduchostí a nahotou.

Tento model je vybaven uzávěrkou zapínatelným pohonem kola postranního vozíku.

Cena: 352.000 Kč


Ural Tourist

Ural Tourist je tradičním cestovním sidecarem pro denní ježdění na nákupy i do práce, ale také na víkendové toulání s rodinou nebo přáteli.

Cena: 381.000 Kč


Ural Sportsman

Ural Sportsman je vybaven pro dlouhé cesty za dobrodružstvím. Náhradní kolo, nosič zavazadel i uzávěrkou zapínatelný pohon kola postranního vozíku jistě nenechají nikoho na pochybách, že tohle je sajdkára pro cesty do neznáma.

Je to motocykl pro cestovatele i celé rodiny, kteří si směr jízdy nevybírají podle vytyčených cest. Překvapí vás svými schopnostmi v náročných podmínkách.

Cena: 393.000 Kč


Ural Ranger

Tam, kde končí silnice, začíná dobrodružství.

Ural Ranger je navržen tak, aby vás dokázal vzít na neuvěřitelná místa. Standardně vybaven uzávěrkou kola postranního vozíku, náhradním kolem, kanystrem a lopatkou vám pomůže se na tato místa dostat.

Stačí nasednout a vyrazit.

Cena: 406.000 Kč


Ural Retro LE

Ural Retro Last Edition znamená, že rokem 2018 definitvně končí výroba tohoto modelu. Kdo po něm touží, má poslední šanci. Neváhejte, počet vyrobených kusů je omezen.

Model bude standardně dodáván s novým sedlem řidiče a zmenšeným sedlem spolujezdce. V doplňkové výbavě Vám motocykl dodáme s klasickými tradičními oddělenými sedly (viz. foto), jejichž výroba rokem 2018 také končí.

Ural Retro LE je pro svou nízkou světlost a 18ti palcová kola čistě silničním motocyklem s postranním vozíkem v předválečném stylu se stylovým řazením zpětného chodu na nádrži. Ideální pro nedělní výlet na piknik v přírodě, ale také pro rodinné výlety na Nordkapp, Sardínii či do Bretaně.

Cena: 384.000 KčinPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.