OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Facebook Ural YoutTube Ural

Ural Sportsman

Ural Sportsman (dříve Ural Tourist SWD) je vybaven pro dlouhé cesty za dobrodružstvím.

Náhradní kolo, nosič zavazadel i uzávěrkou zapínatelný pohon kola postranního vozíku jistě nenechají nikoho na pochybách, že tohle je sajdkára pro cesty do neznáma.

Je to motocykl pro cestovatele i celé rodiny, kteří si směr jízdy nevybírají podle vytyčených cest. Překvapí vás svými schopnostmi v náročných podmínkách.

Cena: 393.000 Kč


Barevné provedení

černá s bílými linkami lesklá

světle hnědá metalíza

půlnoční modrá metalíza


TWD

Tento model je vybaven zapínatelnou uzávěrkou pro dočasný náhon kola postranního vozíku. Uzávěrka vám umožní průjezd obtížným terénem tam, kde jiné sajdkáry zůstávají stát.

Nikdy nevíte, kdy ji budete potřebovat!


Řízení

Vyšší stavba podvozku společně s odpružením pěti tlumiči Sachs, přední kyvnou vidlicí a novým hydraulicko-plynovým tlumičem řízení umožňuje jízdu nejen po zpevněných cestách a dává prostor pro vaše cesty za dobrodružstvím.

Kotoučové brzdy na všech kolech vám zaručí bezpečné zastavení a pomohou řešit nečekané situace při každodenním ježdění.


Prostor ke sdílení

Díky postrannímu vozíku a jeho kufru máte dostatek místa pro vše potřebné na cesty. Ural Sportsman vám vždy poskytne dostatek místa nejen pro vaše děti, psa, ale také pro kempingové vybavení nebo nákup na poslední chvíli.


Doplňky a příslušenství

V našem e-shopu vám můžeme nabídnout rozsáhlou řadu doplňků a příslušenství, díky kterým si můžete Ural přizpůsobit vašim specifickým potřebám. Rádi vám také pomůžeme s jejich výběrem a montáží.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.