OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Facebook Ural YoutTube Ural

Ural Transsib

ТРАНССИБ

limitovaná edice 2018

В коляске мотоцикла УРАЛ можно путешествовать так же комфортно, как в купе 1-го класса Транссибирского экспресса.

V postranním vozíku motocyklu Ural můžete cestovat stejně komfortně, jako v 1. třídě Transsibiřského expresu.

Opravdu, je to pravda! Znovu a znovu se vyprávějí příběhy o spolujezdcích, kteří v postranním vozíku Ural prospali dlouhé cesty. Na dobře udržované silnici, s ohleduplným řidičem, za zvuku pulsujícího boxer motoru Ural, při plynulé akceleraci a deceleraci a díky příjemně odpruženému podvozku sajdkáry Ural dochází k relaxačnímu uvolnění spolujezdce.

Limitovaná edice Ural Transsib je již nyní k dispozici, ovšem pouze v počtu 20 ks pro celou Evropu.
Ti z vás, kteří mají rádi jen to nejlepší a mají chuť si pořídit limitovanou edici Uralu, by neměli váhat příliš dlouho.

Cena: 429.000 Kč


S naší limitovanou edicí modelu 2018 chceme ukázat, kolik pohodlí je v puristickém postranním vozíku Uralu, pokud věnujete pozornost několika bodům.

Základním modelem pro tuto limitovanou edici je model Ural cT. Je to model s upravenou cenou pro začínající nadšence. 18-ti palcová kola, pneumatiky Heidenau K28 a na předním kole teleskopická vidlice Marzocchi. Teleskopická vidlice Ural - Marzocchi je pro silnici lépe vybavena než kyvná vidlice Ural pro hrubý terén.


Barevná kombinace motocyklu má zelenou povrchovou úpravu, stejnou, jako vozy Transsibiřské železnice. Ačkoli naše zelená je bohatší než spíše vybledlá barva jejich vozů.


Žlutá vodorovná čára na postranním vozíku možná také svítí jasněji, než její protějšek na vozech Transsibiřské železnice.


Interiér postranního vozíku je v jemných hnědých odstínech, přesně jako vnitřní dekorace u vozů Transsibiřské železnice.


Základy pohodlí v tomto postranním vozíku jsou ergonomicky tvarovaná sedadla, vnitřní čalounění, čalouněné područky a opěrka hlavy. Ale také plexisklo a plachta postranního vozíku, kterou můžete uzavřít úhledně kolem těla, se zipem jako v kajaku.


A když v noci na dlouhé cestě nastane opravdu zima, je tu i vak z kožešiny. Je přizpůsoben tak, aby přesně kopíroval vnitřek postranního vozíku Ural. Je vyroben v Tyrolsku dodavatelem, specializujícím se na výbavu pro horolezectví. Pokud cestujete Transsibiřskou železnicí a v Omsku přestane fungovat vytápění, cestující by byl velice rád, kdyby měl náš kožešinový vak Ural, protože jeho nohy v něm zůstanou vždy v teple..


Nohy v teple nejsou jedinou výhodou Transsibu. Naše speciální edice Transsib také cestující vybaví dvojicí vyhřívaných bateriových rukavic Ural v pánském i dámském provedení. Jsou k dispozici ve velikostech XS až XXL. Dokonce i při výpadku napájení na cestě zůstávají prsty v tepelné pohodě.

To vše a mnoho dalšího může být uloženo v kufru postranního vozíku. Navíc je víko kufru vybaveno nosičem pro nadměrná zavazadla.


Malé předměty lze uložit do dvou praktických kufrů ve stylu Baraholka po obou stranách postranního vozíku.


A protože cestování na Uralu jako spolujezdec je stejně společenské jako cestování Transsibiřskou železnicí, vybavíme cestujícího na Uralu samovarem. Může tak pozvat ostatní spolucestující na šálek čaje a příjemné posezení.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.