Opravy motocyklů Dněpr a Ural

Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitnímu zázemí nabízíme servisní práce na motocyklech Dněpr a Ural. Naší hlavní servisní činností jsou záruční a pozáruční opravy námi prodaných motocyklů Ural. V případě volné kapacity se ale rádi budeme věnovat servisu motocyklů Dněpr nebo Ural jakéhokoliv stáří.

Samozřejmě není nad to vlastním servisem a údržbou znát svůj motocykl do posledního šroubku a tudíž si na cestách daleko snázeji poradit s případnými závadami. Jsou ovšem chvíle, kdy odborný servis dokáže ušetřit nejen čas ale i peníze a mnohá trápení.


Jedná se například o tyto práce:

Opravy a repase klikových hřídelí

Výbrusy válců s dodáním kvalitních pístových sad odpovídajícího rozměru

Uložení klikové hřídele do motoru

Opravy setrvačníku a spojky

Montáž a přesné seřízení kontaktního i bezkontaktního zapalování

Vyčištění a seřízení karburátorů

Seřízení ventilové vůle

Výměna olejových náplní a filtrů

Generální opravy celých motorů

... a mnoho dalších prací

Během práce vás díky našim zkušenostem upozorníme na případné další závady, které jste vy přehlédli nebo nemohli vidět a navrhneme jejich řešení. Samozřejmě vám poradíme, které díly lze znovu použít, které se vyplatí opravit, popřípadě které je nutné opravdu vyměnit za nové. Před zahájením prací vám vypracujeme cenovou nabídku náhradních dílů i práce.

Předáním motocyklu nebo součásti ve zkompletovaném stavu nám umožníte najít případné závady již při rozborce a ne až při montáži. Můžete tak výrazně zkrátit dobu opravy. Do opravy přijímáme pouze čisté motocykly nebo jejich součásti. Pokud je to možné, doporučujeme opravy provádět mimo sezónu (listopad až březen).

Neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se vám vyhovět.