Setkání majitelů a příznivců

Zde najdete nejen aktuální termíny setkání motocyklů Dněpr a Ural námi pořádaných již od roku 1999, ale také termíny dalších podobných setkání pořádaných po celé republice i v zahraničí.

Setkání majitelů a příznivců se stala součástí života kolem motocyklů Ural a Dněpr. Začali jsme s nimi už v roce 1999, postupně se přidali další pořadatelé z různých koutů země. Všechna jsou pořádána jako nekomerční, klidná a přátelská setkání podobně smýšlejících lidí. Jsou na nich k vidění od nejstarších motocyklů, přes všechny modely z vývoje Kyjevského i Irbitského motocyklového závodu, až po nejnovější současné Uraly.

Pokud chcete "přivonět" k atmosféře na nich, určitě navštivte naši obsáhlou Fotogalerii ze srazů a setkání.SovMotCentr Rallye

21. podzimní setkání motocyklů Dněpr a Ural

sovmotcentr_podzimni_2021.jpg

Kdy: 22. - 24. září 2023

Jedeme dál, zahajujeme další dvacítku!
Zveme tímto majitele motocyklů Dněpr a Ural na tradiční setkání do Rozhraní.

Kde: Rozhraní - louka u obecního úřadu

Spaní:
Ve vlastních stanech na louce za obecním úřadem v akci zdarma, případně v karavanech bez elektr. přípojky taky zdarma, případně si domluvte ubytování pod střechou někde v okolí.

Občerstvení:
Kvalitně zajistí kolektiv pracujících a přátel soukr. p. SovMotCentr ve stánku s občerstvením. Hlady tady ještě nikdo neumřel.

Zveme vás na posezení u ohně i postání u stánku s občerstvením dlouho do noci, to vše za poslechu tradiční kvalitní živé hudby.

V sobotu se bude konat SovMotCentr Rallye, klidná jízda okolím našimi roklemi, údolími i po hřebenech. Kdo se ji nebude chtít zúčastnit, může se vydat na toulky okolím (hrad Svojanov, Křetínská přehrada, Blaničtí rytíři, …). V případě nepříznivého počasí zajištěny stany max. 2 m od stánku s občerstvením.

Co vás čeká?
Najedu osobně pečlivě "standardní rozhráneckou procházkovou trasu", když zaprší, bude se chodit víc vedle motocyklu.
Večer se ohřejeme, dřeva dost, vatra bude. A v pátek u ohně bude muzika.
A rána jsou tu chladná ... berte s sebou svoje objemné hrníčky na kávu a čaj, do kelímku se toho moc nevejde.

Lehce undergroundová trochen oldies akce se koná za jakéhokoliv počasí!
Přihlášek netřeba, kdo přijede ten tam bude, ostatní mohou pouze litovat, případně lovit fotky na fórech.

Srdečně zve kolektiv pracujících soukr. p. SovMotCentr Rozhraní.