O nás

Firma byla založena v březnu 1995 za účelem dovozu a prodeje motocyklů značek Dněpr a Ural. V roce 1997 získala akreditaci výhradního dovozce motocyklů Dněpr. V roce 2000 firma získala akreditaci výhradního dovozce motockylů Ural. Obě tyto značky dodnes zastupuje na českém trhu. Prodej motocyklů Dněpr jsme ukončili v souvislosti s ukončením jejich výroby v roce 2000. Od té doby se aktivně věnujeme prodeji motocyklů Ural. Neustálou podporou obou značek udržujeme povědomí o nich. Podařilo se nám je uvést na náš trh, kde zaujímají důstojné místo mezi ostatními.

Začínali jsme v Brně v nevytápěné garáži bez elektřiny a přes různé pronájmy jsme se v roce 2008 přestěhovali do vlastní provozovny v Rozhraní. Naší hlavní nynější činností je prodej, záruční a pozáruční opravy motockylů Ural. Servis a prodej náhradních dílů a příslušenství ovšem zajišťujeme nejen na nové Uraly, ale také na starší modely obou značek od počátečního roku výroby v roce 1942.


Jako akreditovaní dovozci značek Dněpr a Ural vydáváme potvrzení potřebná pro registraci ojetých motocyklů těchto značek na registrech vozidel (Výpis z technických údajů vozidla, podléhajícího registraci).Naším jediným cílem je spokojený zákazník. Péče o něj nekončí prodáním motocyklu, ale naopak tímto začíná. Od roku 1999 pořádámě několik setkání majitelů a příznivců obou značek ročně.


Proč u nás koupit motocykl Ural?

Máme přes 25 let zkušenosti s prodejem a servisem motocyklů Ural a Dněpr.

Budete majitelem zajímavého stroje s více než 80-ti letou tradicí.

Provádíme veškerý záruční i pozáruční servis.

Nikdy jste sajdkáru neřídili? Nevadí. Zaškolíme, předvedeme, poradíme.

Nové motocykly předáváme vždy s plnou nádrží.

Všechny motocykly Ural mají platné homologace Evropské unie.

Poskytujeme standardní 2-letou záruku na náhradní díly i práci.

U nás najdete osobní a vstřícný přístup.