Příslušenství a náhradní díly na motocykly Dněpr a Ural

Vzhledem k dlouholeté tradici výroby motocyklů Ural i Dněpr vám můžeme nabídnout příslušenství a náhradní díly nejen k nejnovějším modelům motocyklů Ural, ale také na starší typy motocyklů z produkce Kyjevského motocyklového závodu (Dněpr) i Irbitského motocyklového závodu (Ural).

Aktuální nabídku oficiálního příslušenství k motocyklům Ural najdete v Katalogu příslušenství Ural (stáhnout katalog).

Aktuální nabídku náhradních dílů na karburátorové modely motocyklů Ural s motory 650 OHV a 750 OHV najdete v Katalogu náhradních dílů Ural - karburátory (stáhnout katalog).

Aktuální nabídku náhradních dílů na modely motocyklů Ural se vstřikováním (od 2014, motor 750 OHV) najdete v Katalogu náhradních dílů Ural - vstřikování (stáhnout katalog).

Náhradní díly na motocykly Dněpr s motory 650 OHV lze objednávat dle Katalogu náhradních dílů Dněpr (stáhnout katalog).

Náhradní díly na motocykly M-72, K-750, MV-750, MT-12 a další s motory 750 SV lze objednávat z katalogů, které najdete v odkaze Ke stažení, kde si je můžete buď celé stáhnout nebo pouze prohlédnout.


Jak si můžete příslušenství a náhradní díly objednat?

1) Prostřednictvím našeho E-shopu. Pokud některou položku v e-shopu nenajdete, stačí ji připsat do poznámky na konci objednávky. V případě jakýchkoliv nejasností ve Vaší objednávce se Vám ozveme.

2) E-mailem: info@ural.cz

Nepřijímáme objednávky ani dotazy na náhradní díly formou SMS / Viber / WhatsApp.
Pokud si pro díly pojedete osobně do naší prodejny, ověřte si prosím předem, co je skladem a zda bude otevřeno.

Při objednávání vždy uvádějte:

1) Model vašeho motocyklu (např. Ural M-63).

2) Objem a typ motoru (např.: Ural 650 OHV).

3) Název katalogu, z kterého objednáváte.

4) Název dílu / číslo obrázku, kde jste jej našli / katalogové číslo
Pozor! Číslo obrázku = číslo v rohu obrázku, není shodné s číslem odkazu na obrázek.

5) Kompletní dodací adresu, váš telefon a e-mail.

Uvedením všech těchto údajů výrazně urychlíte vyřízení vaší objednávky.
V případě jakýchkoliv nejasností vás budeme kontaktovat.

Zasílání náhradních dílů:

Pokud si díly nevyzvednete osobně, rádi vám je zašleme. Příslušenství a náhradní díly zasíláme výhradně přepravní firmou PPL

Pozor! Balíky nikdy neposíláme třetím osobám (například přímo do servisu), ale vždy objednavateli.

Kvalita náhradních dílů a příslušenství

Kvalitě dodávaných dílů i příslušenství věnujeme mimořádnou péči. Vzhledem k vysoké kvalitě náhradních dílů a příslušenství ze současných motocyklů Ural a k tomu, že některé z ních lze dodnes použít i na starší modely, vám je nabízíme i za cenu, že jsou dražší než některé replikové díly.

Na trhu se objevilo obrovské množství replikových dílů. Některé z nich vám nemůžeme a nebudeme nabízet vzhledem k jejich nízké kvalitě. Pokud v našem e-shopu narazíte u názvu dílu na značku TQ, znamená to, že za kvalitu těchto dílů ručíme. Jedná se většinou o námi vyráběné replikové díly, nebo díly od prověřených dodavatelů, které v porovnání s ostatními na trhu splňují námi nastavenou úroveň kvality.

Dovolujeme si vás upozornit, že nároky na kvalitu mimořádně vzrostly a některé starší originální díly na starší modely sice splňovaly tehdejší kvalitativní požadavky, ovšem dnešní již nesplňují (například neobrobené nepracovní plochy dílů). I takové vám nabízíme za podmínky, že jsou zcela funkční a lze je použít a neexistuje za ně jiná náhrada.

Pozor! Prodáváme výhradně nové díly.


Reklamace

Každý díl je kontrolován při příchodu na sklad a znovu před předáním zákazníkovi. I tak se ale může stát, že něco přehlédneme a na dílu se projeví závada. V tom případě vás prosíme o okamžité zaslání vadného dílu spolu s průvodním dopisem zpět. Vaši reklamaci vyřídíme obratem. O způsobu vyřízení reklamace vás budeme informovat telefonem nebo e-mailem.